Loading
Pokój Standard

Przytulny, ciepły pokój urządzony w nowoczesnym stylu, z wyjściem na taras widokowy z zapierającą dech w piersiach panoramą okolicy. Gwarantuje wygodę i komfort wypoczynku szczególnie podczas krótszych pobytów oraz pobytów jednoosobowych. Wyposażony w łazienkę z prysznicem, TV z kanałami telewizji naziemnej, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do internetu (WiFi).


Sprawdź dostępność
Pokój Komfort

Bardzo przestronny pokój o wysokim standardzie wyposażenia, urządzony w klasycznym stylu. Wyposażony w dużą łazienkę z prysznicem, przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, TV z kanałami telewizji naziemnej, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do internetu (WiFi), przeznaczony dla osób niepalących.


Sprawdź dostępność
Pokój Komfort z tarasem

Przestronny pokój o wysokim standardzie wyposażenia, urządzony w nowoczesnym lub klasycznym stylu, z wyjściem na taras widokowy z zapierającą dech w piersiach panoramą okolicy. Wyposażony w łazienkę z prysznicem, TV z kanałami telewizji naziemnej, telefon.


Sprawdź dostępność
Pokój Junior Suite

Jest to jasny, przestronny, urządzony w nowoczesnym stylu pokój z wyjściem na taras widokowy z zapierającą dech w piersiach panoramą okolicy. Posiada część wypoczynkową z rozkładaną sofą dwuosobową. Wyposażony w łazienkę z prysznicem, TV zkanałami telewizji naziemnej, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do internetu (WiFi). Jest to świetny wybór dla osób podróżujących z dziećmi.


Sprawdź dostępność
Apartament Suite

Komfortowy, przestronny apartament, składający się z oddzielnej sypialni oraz pokoju dziennego, z rozkładaną sofą dwuosobową oraz fotelem wypoczynkowym. Wyposażony w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, TV z kanałami telewizji naziemnej, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do internetu (WiFi). Częśc apartamentów posiada wyjście na taras widokowy z zapierającą dech w piersiach panoramą okolicy. Ze względu na dwa oddzielne pomieszczenia jest to doskonały wybór dla osób podróżujących z małymi dziećmi.


Sprawdź dostępność
Apartament VIP

Luksusowy, wyróżniający się stylowym wyposażeniem, przestronny pokój z częścią wypoczynkową i wyjściem na prywatny taras widokowy z zapierającą dech w piersiach panoramą okolicy. Szczególnie polecany dla Par pragnących spędzić romantyczne chwile w niepowtarzalnej atmosferze.


Sprawdź dostępność

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress