OKOLICA NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ

Kolekcjonuj wspomnienia

OKOLICA
NIEZAPOMNIANYCH
WRAŻEŃ

Okolica wielu tajemnic

SREBRNA GÓRA – tu się zostaje

Srebrna Góra, zwana Perłą Gór Sowich, jest małą, przepiękną miejscowością na granicy Gór Sowich i Bardzkich. Jej legendarny już „magiczny” klimat zachwyca i oczarowuje niemal wszystkich, którzy choć raz mieli okazję z nią obcować. Pod wpływem jej uroku, wielu przyjezdnych zdecydowało się nawet pozostać tu na zawsze.

Oryginalna, małomiasteczkowa zabudowa Srebrnej Góry przypomina o czasach kiedy „Silberberg” była świetnie prosperującym, post-górniczym miastem z wielogałęziowym przemysłem i rozwijającą się branżą turystyczną. Dość majestatycznie i spektakularnie ukoronowana potężną fortyfikacją – Srebrna Góra, położona jest na wysokości około 400 m.n.p.m do około 600 m.n.p.m. z najwyższym wniesieniem – Górą Warowną (686 m n.p.m.). Ponadto miejscowość zawdzięcza swój niebagatelny urok i piękne widoki ciekawemu położeniu wzdłuż głębokiej i wąskiej doliny, oddzielającej Góry Sowie od Bardzkich.

PRZEDE WSZYSTKIM TWIERDZA

FORT GÓRSKI NAJWIĘKSZY W EUROPIE

Twierdza Srebrna Gόra jest unikatowym obiektem w skali dziedzictwa kulturowego Europy i jedną z najważniejszych atrakcji Dolnego Śląska.

W chwili powstania należała do najnowocześniejszych tego typu fortyfikacji w Europie. Największy podziw budził i nadal budzi potężny Donjon, jeden z najciekawszych obiektόw fortyfikacji epoki nowożytnej. Jednak Twierdza Srebrna Gόra to w rzeczywistości nie jeden obiekt, a cały zespół wznoszących się nad miasteczkiem fortόw.

Niesamowite widoki, przewodnicy – żołnierze, ciekawe programy zwiedzania (również nocne), wystrzały z broni prochowej, huk wystrzałów armatnich… Będąc w Srebrnej Górze naprawdę trzeba to przeżyć!

kilometry tras rowerowych MTB

JAZDA W DÓŁ

WYSZALEJ się

Trasy na terenieSrebrnej Góry są częścią Strefy MTB Sudety, która jest największym i pierwszym w Polsce systemem górskich  tras rowerowych o łącznej długości 550km. Swoim zasięgiem obejmuje tereny od Kochanowa do Barda.

Wypożycz rower, przejdź krótkie szkolenie i poczuj smak prawdziwej adrenaliny… A jeśli przywieziesz swój rower, nie martw się, bezpiecznie go przechowamy.

IDEALNA BAZA NA ZIMOWE WYPADY

ferie w górach

BIAŁE SZALEŃSTWO – FERIE W GÓRACH

Tak blisko

Hotel Srebrna Góra stanowi świetną bazę wypadową do pobliskich stacji narciarskich takich jak Przygórze, Zieleniec czy Czarna góra. Jednocześnie znajduje się kilkaset metrów od przepięknych tras narciarstwa biegowego.

Przywieź lub wypożycz u nas narty i ruszaj na spotkanie ze śnieżnym puchem…

KOCHASZ KONIE?

FOLWARK LESZCZYNÓWKA

Stadnina i szkoła jazdy

Kilka kilometrów od Srebrnej Góry znajduje się stadnina koni, która skradnie Wasze serca.

Urokliwe miejsce ze świetną szkółką jeździecką, halą do jazdy konnej, odkrytą ujeżdżalnią, cudowne krajobrazy, a przede wszystkim bliskość pięknych, majestatycznych zwierząt…

Jeśli kochasz konie Folwark Leszczynówka to punkt obowiązkowy!

A MOŻE MASZ 46 albo 189 koni?

BIERZ JE WSZYSTKIE

NA ZAKRĘTY

MOTOCYKLOWE TRASY

Hotel Srebrna Góra to również idealna baza wypadowa dla motocyklistów. Coś o tym wiemy…

Niesamowite trasy pełne zakrętów, które tak kochają motocykliści zaczynają się od pierwszego kilometra po wyjeździe z parkingu hotelowego. Zaproponujemy Ci te, które są najciekawsze, albo pojedziemy z Tobą. Ty wybierasz… LWG!

A PO TYM WSZYSTKIM – odpoczynek

strefa relaksu w hotelu w górach

STREFA WELLNESS

Hotel Srebrna Góra to miejsce, w którym naprawdę odpoczniesz, ukoisz ciało i zmysły.

Z myślą o komforcie naszych Gości przygotowaliśmy wyjątkową, kameralną Strefę Wellness, w której znajduje się sauna fińska oraz zewnętrzne jacuzzi umiejscowione na tarasie z pięknym widokiem na okolicę.

Nasza Strefa Wellness jest idealnym wyborem dla osób, które unikają przeludnionych SPA i basenów, można ją bowiem zarezerwować na wyłączność.

W ofercie znajduje się również bogata oferta masaży i zabiegów na ciało, a wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań, aby poczuli Państwo prawdziwe odprężenie.

strefa relaksu w hotelu w górach

Skontaktuj się z nami

+48 74 818 04 34

RECEPCJA HOTELU

ul. Krótka 1 | 57-215 Srebrna Góra

tel. +48 74 818 04 34

tel. +48 667 799 888

recepcja@hotelsrebrnagora.pl

OBSŁUGA FIRM

tel. +48 663 156 888

tel. +48 667 799 200

marketing@hotelsrebrnagora.pl

ORGANIZACJA WESEL

tel. +48 667 799 200

tel. +48 663 156 888

marketing@hotelsrebrnagora.pl

j.labaz@hotelsrebrnagora.pl

Masz pytanie? Napisz do nas

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.