ODPRĘŻ SIĘ

ODPRĘŻ SIĘ

Zamknij oczy i odpręż się

masaże relaksacyjne i lecznicze

Rozglądają się Państwo za komfortowym wypoczynkiem w Górach Stołowych? Hotele SPA oferują coraz więcej udogodnień dla swoich Gości. Także my wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, oferując profesjonalne masaże. Warto poddać się jednemu z kilku luksusowych zabiegów, które przyniosą relaks i odprężenie.

MASAŻ KLASYCZNY

Ma działanie rozgrzewające, przeciwzapalne i przeciwbólowe. Skuteczny w przypadku leczenia dolegliwości kręgosłupa oraz w rozluźnianiu mięśni i stawów. Oczyszcza i poprawia kondycję skóry, zwiększa elastyczność i wytrzymałość ścięgien, poprawia krążenie płynów ustrojowych w organizmie. Ponadto niweluje stres i zapewnia uczucie błogiego ukojenia.

Cena masażu klasycznego całościowego: 170 zł.

Cena masażu klasycznego częściowego: 120 zł.

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

Masaż o działaniu odżywczo-relaksującym. W trakcie zabiegu wykorzystujemy prawdziwą czekoladę w formie płynnej. Polecany osobom ze skórą suchą, pozbawioną jędrności, o obniżonej zawartości substancji odżywczych, wymagającej regeneracji. Wyzwala poczucie harmonii w obrębie całego ciała, oddziałując na zmysły.

Cena całościowego masażu czekoladą: 170 zł.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

To zabieg wykorzystujący gładkie kamienie bazaltowe (pochodzenia wulkanicznego) o różnych rozmiarach. W związku z tym, że oddają i pochłaniają ciepło, ich zastosowanie przynosi odprężenie i ulgę w bólu. Gorące kamienie mają też doskonały wpływ na wygląd – kondycja skóry poprawia się już po kilku zabiegach. Masaż łagodzi ogólne napięcie stawów i mięśni, zapewniając relaks i regenerację całego ciała. Masaż przyspiesza ponadto metabolizm oraz wspomaga usuwanie toksyn.

Cena całościowego masażu gorącymi kamieniami: 180 zł.

Cena częściowego masażu gorącymi kamieniami:140 zł.

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY

Ten masaż to prawdziwa uczta dla zmysłów. Wykorzystywane ciepłe olejki o właściwościach leczniczo-pielęgnujących, wpływają na kondycję skóry i dróg oddechowych. Przenikają do układu krwionośnego i limfatycznego oraz do zakończeń nerwowych w skórze, przez co mogą pozytywnie oddziaływać na cały organizm. Dzięki temu, że podczas masażu w powietrzu unosi się zniewalający aromat, ciało i umysł są poddane głębokiej relaksacji. Mieszanka olejków jest dobierana indywidualnie.

Cena całościowego masażu aromaterapeutycznego: 170 zł.

Cena częściowego masażu aromaterapeutycznego: 140 zł.

MASAŻ LECZNICZY

Łagodzi napięcia i bóle mięśni, niweluje migreny oraz schorzenia lędźwiowo-krzyżowe. Polecany sportowcom i osobom borykającym się z problemami zdrowotnymi różnego pochodzenia. Zabieg polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia poprzez zwiększenie dopływu krwi do masowanego miejsca.

Cena całościowego masażu leczniczego: 180 zł.

Cena częściowego masażu leczniczego: 120 zł.

MASAŻ STÓP

Masażowi stóp mogą się poddać m.in. osoby cierpiące na bezsenność, niestrawność oraz na choroby o podłożu alergicznym. Zabieg polecany jest także osobom zmagającym się z opuchliznami, cukrzycą oraz z częstym bólem stóp spowodowanym niezdrowym lub wyczerpującym trybem życia (długie przebywanie w pozycji siedzącej, wyczerpująca jazda samochodem, noszenie niewygodnego obuwia itd.). Masaże są rekomendowane również przy deformacjach stóp, np. przy płaskostopiu.

Cena za 30 minut: 110 zł.

MASAŻ TWARZY

Stosowany w przypadku leczenia chorób mięśni twarzy (np. przy porażeniu nerwu twarzowego), a także przy walce z procesami starzenia się skóry. Zabieg zmniejsza obrzęki, niweluje blizny i bruzdy, a ponadto wygładza i ujędrnia cerę. Świetnie sprawdza się jako metoda oczyszczająca, służąc uwalnianiu się toksyn. Masaż twarzy to także naturalny drenaż limfatyczny.

Cena za 30 minut: 110 zł.

Skontaktuj się z nami

+48 74 818 04 34

RECEPCJA HOTELU

ul. Krótka 1 | 57-215 Srebrna Góra

tel. +48 74 818 04 34

tel. +48 667 799 888

recepcja@hotelsrebrnagora.pl

OBSŁUGA FIRM

tel. +48 663 156 888

tel. +48 667 799 200

marketing@hotelsrebrnagora.pl

ORGANIZACJA WESEL

tel. +48 667 799 200

tel. +48 663 156 888

marketing@hotelsrebrnagora.pl

j.labaz@hotelsrebrnagora.pl

Masz pytanie? Napisz do nas

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.