Loading

Wellness i Spa

Strefa Wellness z sauną fińską i pokojem relaxu, zewnętrznym jacuzzi umiejscowionym na na tarasie z pięknym widokiem na okolicę oraz gabinet kosmetyczny stanowi udogodnienie dla naszych gości hotelowych jak również gości z zewnątrz.

Wanna z hydromasażem

Wanna udostępniana jest zarówno dla gości hotelowych jak i rezerwujących sam pobyt w strefie Spa. Jest to bardzo dobra forma relaxu dla każdego z nas.

WIĘCEJ

Sauna

Sauna fińska to idealna metoda umożliwiająca oczyszczenie organizmu z toksyn oraz poprawę ogólnej wydolności organizmu, a także stanu zdrowia. Jest to świetna forma hartowania ciała w stanie obniżonej odporności. Stosując się do zaleceń dotyczących korzystania z sauny, przyniesiesz swojemu organizmowi wiele korzyści.

WIĘCEJ

Zabiegi

Nawet najlepsze kosmetyki nie zastąpią wizyty w salonie kosmetycznym. Raz na jakiś czas warto oddać się w opiekę specjalistów. W naszym gabinecie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowaną kosmetyczkę na wysokiej jakości profesjonalnych produktach renomowanej polskiej firmy Arkana.

WIĘCEJ

Masaże

Jednym ze sposobów na szybki i skuteczny relaks jest masaż. Poddanie się mu ma wiele zalet, a wśród najważniejszych wymienia się uśmierzenie bólu, łagodzenie nasilenia schorzeń albo odprężenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą masaży.

WIĘCEJ

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress